XCR Svorada Brno 

Heršpická 5a

U nás vždy zaparkuješ. Před každou ze tří našich prodejen jsou pro Vás připravena vyhrazená parkovací místa pro maximální komfort při nakupování.  

XCR s.r.o.

Heršpická 5a, M-Palác, 639 00, Brno - Štýřice

Otevírací doba:

Po-Pá 10-18h

So 9-13h

Prodejna:

736 484 693 

xcr@xcr.cz 

Servis:

730 155 536 

servis@xcr.cz

Eshop

www.xcrsvorada.cz 

730 872 299 

eshop@xcr.cz 


Jsme cyklistickou prodejnou, která nabízí kvalitní produkty a špičkové služby. Nechceme soutěžit s řetězci, které na kolo své vlastní značky dají z původní přestřelené ceny 40% slevu a ještě přidají zdarma vrtačku nebo poukázku na sekanou v housce. My v XCR si vážíme svých zákazníků a rádi pro ně uděláme vše, co bude v našich silách. Cyklistikou žijeme, a proto třeba pořádáme seriál silničních závodů na Autodromu a podílíme se i na pořádání dalších akcí - od světového poháru v Novém Městě na Moravě až po drobné "venkovské" závody.

První prodejna XCR vznikla už v roce 2002, kdy jsme sídlili v Brně na Špitálce. Od roku 2009 nás najdete na dostupnější adrese Heršpická 5a, přímo v budově M-Paláce. Díky skvělé dostupnosti se k nám dostanete velmi snadno, obzvlášť z dálnice D1.

Hlavní sortiment tvoří jízdní kola Cannondale, která vynikají precizním zpracováním a jedinečnou vidlicí Lefty u horských kol. Další proslulou značkou v naší nabídce je TREK. . Díky těmto značkám jsme schopni nabídnout kola v každé kategorii i ceně. To vše najdete v přízemí.

V prvním patře pak najdete cyklistické oblečení Castelli a Assos a tretry Sidi, včetně dámských modelů. Nabízíme i široký sortiment přileb (Cannondale, Giro, POC, Bontrager) a dalších nezbytných doplňků pro každého cyklistu.

Přijít můžete i se svým starším kolem, náš tým mechaniků se na něj podívá a s radostí ho opraví a vdechne mu život. Se servisem kol máme obrovské zkušenosti, však u nás pracuje i Zdeněk Chmel, který jako mechanik byl u olympijského vítězství Jaroslava Kulhavého v Londýně.