Specialized Svorada Brno Herčíkova 1a

U nás vždy zaparkuješ. Před každou ze tří našich prodejen jsou pro Vás připravena vyhrazená parkovací místa pro maximální komfort při nakupování. 

Svorada s.r.o.

Herčíkova 1a, 612 00, Brno - Královo Pole

Otevírací doba:

Po-Pá: 10-18h

So: 9-13h

Prodejna:

733 127 474

prodejna.krpole@specializedsvorada.cz 

Servis:

733 737 206 

servis.krpole@specializedsvorada.cz 

Eshop:

734 832 883 

eshop@specializedsvorada.cz 

Celkově třetí cyklo prodejna v Brně, pod záštitou slavného cyklisty Jána Svorady. Tentokrát na severu v městské části Brno - Královo pole. Chceme v ní nabízet co nejširší sortiment produktů Specialized hlavně zákazníkům ze severní části Brna a také z jeho okolí. Je nám jasné, že projet do stávajícího obchodu na Heršpické skrz celé město může odradit. Proto jsme vybrali lokalitu s excelentní dopravní dostupností - přímo u sjezdu z Hradecké - z městského okruhu.

Při návštěvě se můžete těšit na obřích, více než 400m2 prodejní plochy, na které najdete veškeré vybavení pro cyklistiku. Pokud s jízdními koly teprve začínáte, naši zkušení cyklisté-prodavači Vám ochotně poradí s výběrem jízdního kola Specialized. Doporučí vhodné doplňky a příslušenství a vše samozřejmě rovnou namontují na kolo. Sortiment kol splní i požadavky náročných cyklistů. Výběr z horských a silničních kol pro rekreační jezdce i závodníky je veliký. Radost uděláte i svým ratolestem dětskými koly a odrážedly. Nezapomínáme ani na dámy. Přímo pro ně jsou v nabídce prodejny Specialized Svorada dámská horská a silniční kola, včetně různých doplňků, oblečení, helem i treter.

Mimo produkty Specialized u nás najdete i oblečení značky Endura, brýle Oakley a Uvex.

K cyklistické prodejně patří i servis jízdních kol, včetně montáže zakoupených doplňků.

Bolí vás záda nebo krk? Máte problém s koleny, chytají vás rychle křeče? Nebo jste po operaci a máte nějaké omezení v pohyblivosti? Jsme připraveni zohlednit případné zdravotní problémy při nastavení posedu na kole - Body Geometry Fit. Body Geometry Fit je proces komplexního vyšetření klienta a nastavení posedu na kole vyhovující právě jemu.

Vyhrazené parkování pro zákazníky před prodejnou je samozřejmostí. Zastávka MHD je vzdálena jen 50 metrů a přímo kolem nás vede i cyklostezka.