Specialized Svorada Brno Heršpická 7

U nás vždy zaparkuješ. Před každou ze tří našich prodejen jsou pro Vás připravena vyhrazená parkovací místa pro maximální komfort při nakupování.  

Svorada s.r.o.

Heršpická 7, 639 00, Brno - Štýřice

Otevírací doba:

Po-Pá 10-18h

So: 9-13h

Prodejna:

734 832 883 

info@specializedsvorada.cz 

Servis:

730 155 542 

servis@specializedsvorada.cz 

Eshop:

www.specializedsvorada.cz  

734 832 883 

eshop@specializedsvorada.cz 


Cyklistickou prodejnu Specialized najdete v Brně už od roku 2012 na adrese Heršpická 7. Na 400m prodejní plochy najdete téměř kompletní sortiment zboží Specialized - od odrážedla Hotwalk až po topmodely S-Works. Sortiment jízdních kol Specialized je natolik široký a kvalitní, že dokáže uspokojit každého cyklistu. Ať s cyklistikou právě začínáte a chcete kolo pro rekreační cyklistiku, nebo potřebuje závodní kolo a chcete sbírat vavříny, poradíme každému.

Navíc díky značkám Specialized a Endura vás dokážeme obléci na kolo doslova od hlavy až k patě. Cyklistické dresy, kraťasy, bundy, rukavice, větrovky, ponožky...cokoli vás napadne, najdete v cyklo prodejně Svorada Specialized Brno. Samozřejmostí jsou i cyklistické tretry pro hobby jezdce, sportovce i závodníky.

K jízdním kolům jsou zapotřebí i různé doplňky od zvonků, přes košíky a nářadí až k blatníkům. Nemusíte se o nic starat, veškeré doplňky na zakoupené kolo rovnou montujeme.

Každé kolo, které si od nás odvezete, dostanete plně seřízené a při předání vysvětlíme zacházení s kolem, jeho fungování a zodpovíme dotazy.

Samostatný odstavec si zaslouží služba Body Geometry fit. Jedna se přibližně 4hodinové sezení s odborníkem, kdy si proberete Vaše cyklistické cíle a případné zdravotní komplikace. S ohledem na tyto informace fiter nastavuje odpovídající posed na kole.

Ke správné cyklistické prodejně samozřejmě patří servis jízdních kol. Naši mechanici se o dvoukolé miláčky postarají jako o vlastní.