Cyklistické prodejny SVORADA v Brně

Nejstarší prodejna je XCR Svorada, která fungovala již od roku 2002 na ulici Špitálka. Jak se rozšiřoval sortiment, byly zapotřebí i větší prostory. Takže se v roce 2009 prodejna přesunula na současnou adresu Heršpická 5a, přímo v budově M-Paláce. Tady nabízí dvě patra prodejní plochy. Celé přízemí je zabráno horskými a silničními koly Cannondale, TREK a Focus. První patro je věnováno oblečení Castelli, helmám Cannondale, Giro, Bontrager, POC a své místo zde mají i cyklistické tretry SiDi. Nabídku cyklo prodejny XCR Svorada naleznete na eshopu www.xcrsvorada.cz.

Druhou prodejnou pod záštitou Jána Svorady je Specialized Svorada Heršpická 7 Brno, kterou najdete hned vedle prodejny XCR. Záměrně jsou dvě prodejny vedle sebe, protože každá nabízí odlišný sortiment zboží. Jak už název napovídá, najdete zde široký výběr ze silničních a horských kol Specialized, včetně dětských kol. Loga Specialized se nachází i na většině cyklistického oblečení, které je doplněné o značku Endura. Když započítáme i nabídku cyklistických přileb a treter Specialized, můžeme Vás obléci doslova od hlavy po paty. Jaké konkrétní zboží je skladem v této prodejně najdete na eshopu www.specializedsvorada.cz. 


Nově vzniklou a tedy i nejmladší prodejnou se stal Specialized Svorada na adrese Herčíkova 1A, Brno - Královo pole. I tuto brněnskou cyklistickou prodejnu svým jménem zaštituje Ján Svorada. Sortiment zboží je velmi podobný jako v prodejně na jihu Brna. Znamená to tedy horská a silniční kola Specialized ve všech kategoriích a cenách, včetně široké nabídky dětských kol. Není problém si u nás vybrat i kompletní oblečení ať už značky Specialized nebo Endura a samozřejmě také cyklistické tretry a přilby. Víme, že i ženy rády sportují a u nás určitě nepřijdou zkrátka. Jízdní kola, oblečení, helmy, tretry, doplňky - vše přizpůsobeno potřebám žen, nechte se překvapit a neváhejte s návštěvou cyklo prodejny Specialized Herčíkova 1a.

U nás vždy zaparkuješ

Před každou ze tří našich prodejen jsou pro Vás připravena vyhrazená parkovací místa pro maximální komfort při nakupování.