Prodej testovacích kol

CANNONDALE Scalpel 29 Carbon 2 2015 (velikost M)

Nejlepší celoodpružený rám od Cannondalu nese název Scalpel a reprezentuje to nejlepší, co horská cyklistika umí nabídnout. Scalpel je špičkový závodní stroj s karbonovým rámem, vyrobený technologií BallisTec a s mnoha převratnými technickými řešeními, včetně propracované geometrie a citlivé vidlice Lefty XLR 100. Model Cannondale Scalpel 29 Carbon 2 je vybavený koly Stan´s ZTR Arch EX 29 ve velikosti 29" a sadou Sram X01 s jedním převodníkem a 11 pastorky a brzdami Magura MT6. 

Zánovní stav. Nutno vidět.

původně: 139.999kč 

SPECIFIKACE KOLA

(budete přesměrováni na náš eshop, kde můžete zakoupit toto kolo nové)   

CANNONDALE SUPERSIX EVO Hi-Mod Dura Ace Black 2015 (velikost 54, 56)

Máte závodní ambice? Potřebujete nekompromisní silniční kolo s bezproblémovým fungováním? Cannondale SUPERSIX Hi-Mod Dura Ace je pro vás tou správnou volbou. Špičkový závodní rám s technologiemi BallisTec Carbon, SPEED SAVE a aerodnamickou přední částí, je bez pochyby jedním z nejlepších závodních strojů na trhu. Kolo je osazeno nejlepší mechanickou sadou Shimano Dura Ace, která je lehká a zajišťuje hladký chod za jakýchkoliv podmínek. Zapletená kola Shimano RS81 jsou zase mimořádně spolehlivá a komfortní.  

Zánovní stav. Nutno vidět. 

původně: 136.999kč 

SPECIFIKACE KOLA

(budete přesměrováni na náš eshop, kde můžete zakoupit toto kolo nové)   

Jedná se o prodej použitých kol. Kola nesou minimální známky používání.

Testovací kola značky SPECIALIZED pro Vás máme k dispozici na naší prodejně Specialized Herčíkova 1a Brno, kola značky CANNONDALE v prodejně XCR Heršpická 5a Brno.

Zde si kola můžete prohlédnout a otestovat před koupí. Neváháhejte nás kontaktovat s Vašimi dotazy.